Forum ciężarówki mobile cbradia tuning dostawcze autobusy Strona Główna ciężarówki mobile cbradia tuning dostawcze autobusy
Ciężarówki i nie tylko...


Cargo69

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ciężarówki mobile cbradia tuning dostawcze autobusy Strona Główna -> Firmy Transportowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
trakker2007
Jego wiedza o ciężarówkach jest wielkaDołączył: 16 Maj 2007
Posty: 333
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

 PostWysłany: Sob 15:46, 26 Maj 2007    Temat postu: Cargo69 Back to top

Jesteśmy nowocześnie zarządzanym i prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem logistycznym.

Duża konkurencja na rynku usług branży TSL jest dla nas wyzwaniem, które mobilizuje nas nie tylko spełniania oczekiwań naszych klientów ale również do uprzedzania ich życzeń. Klienci bowiem są dla nas najważniejsi i to Ich sukcesy pozwalają nam na tak dynamiczny rozwój. Sukcesy naszych klientów osiągane są również dzięki naszej codziennej pracy która gwarantuje wysoką jakość, bezpieczeństwo oraz partnerstwo
Cargo 69 została założona jako firma spedycyjna w listopadzie 1995 roku przez Adama Cichewicza i Leszka Dzieciołowskiego.

Nazwa Cargo podkreśla ścisły związek z transportem, a liczba 69 stała się symbolem firmy, intrygującym wielu ludzi.

Początek działalności firmy to spedycja międzynarodowa bez własnych środków transportu. W 1996 roku został utworzony dział spedycji krajowej a po dwóch latach w 1998 roku powstał dział transportu.
Po latach dynamicznego rozwoju kiedy stabilnie wzrastały obroty firmy i zwiększała się ilość samochodów w 2004 powstały oddziały w Białymstoku i Lędzinach k. Katowic, zarząd spółki powołał też do życia dział logistyki w celu zapewnienia dotychczasowym klientom kompleksowych usług łączących transport, spedycją, logistykę.

Jesteśmy firmą, która nie boi się przyszłości, lecz wiąże z nią duże nadzieje i widzi dalsze perspektywy rozwoju. Wstąpienie do UE , globalizacja i zwiększający się obrót towarowy skłania nas do szukania nowych rozwiązań logistycznych odpowiadających oczekiwaniom klientów. Ponadto nieustannie szkolimy się podnosząc swoje kwalifikacje. Czynimy to aby wyjść naprzeciw rosnącym wymaganiom klientów i rynku. Jedną z dróg rozwoju jest transport kombinowany. Dlatego też specjalizujemy się m.in. w przewozach samochodami przystosowanymi do transportu kontenerów wymiennych S.B.T. Mogą one spełniać funkcje kontenera morskiego, samochodowego i kolejowego a także funkcje magazynowe.

Obslugiwana linia Udzial Samochody
Polska - Anglia - Polska 13,36% 70 sam. / miesiac
Polska - Hiszpania - Polska 6,68% 35 sam. / miesiac
Polska - Francja - Polska 13,36% 70 sam. / miesiac
Polska - Benelux - Polska 14,31% 75 sam. / miesiac
Polska - Wlochy - Polska 16,22% 85 sam. / miesiac
Polska - Niemcy - Polska 18,32% 96 sam. / miesiac
Polska - Czechy - Polska 8,21% 43 sam. / miesiac
Polska - Rosja - Polska 1,53% 8 sam. / miesiac
Polska - Ukraina - Polska 3,24% 17 sam. / miesiac

Firma Cargo 69 znajduje się obecnie w stadium permanentnego rozwoju, czego przykładem są nasze statystyki. Pomimo ogólnoświatowej recesji dzięki pracy i zaangażowaniu całego zespołu, Cargo 69 co rok poprawia swoje najważniejsze wskaźniki makro-ekonomiczne. Jest to możliwe dzięki odważnym inwestycjom, zaufaniu klientów oraz dobremu rozpoznaniu rynku usług logistycznych.

25 lutego 2004 roku firma uzyskała certyfikat na System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2000 oraz akredytację systemu przez United Kingdom Accreditation Service (UKAS).Certyfikat został przyznany przez firmę Lloyd's Register Quality Assurance Ltd. i jest ważny na następne 3 lata

Od 2002 roku jesteśmy laureatami Gazel Biznesu- konkursu organizowanego przez Puls Biznesu.

Również w raporty oceniające rynek usług TSL w Polsce przedstawiają nasz udział w rynku i potwierdzają wysoką jakość naszych usług. (49 poz. Businessman Magazine - październik 2004 )

W Cargo 69 dbamy o to aby nasi pracownicy stanowili wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, stwarzamy możliwość doskonalenia swoich umiejętności poprzez udział w szkoleniach zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Stale współpracujemy z urzędami pracy biorąc udział w programach pozwalających na zatrudnianie absolwentów wyższych uczelni.

Utrzymujemy też wieloletnie kontakty z placówkami oświatowymi w naszym regionie.

Cargo69 przy podejmowaniu decyzji o rozwoju firmy i podczas codziennego świadczenia usług logistycznych zwraca uwagę na problem ochrony środowiska naturalnego. Dbanie o otoczenie człowieka od początku istnienia firmy jest ważną częścią czynionych przez nas inwestycji. Wszystkie nasze auta spełniają normy ekologiczne EURO 2 i EURO 3, posiadają certyfikaty L, U i serwisowane są wyłącznie w renomowanych warsztatach samochodowych.

Dbamy o to, aby przewozy towarów były jak najmniej szkodliwe dla środowiska. Działamy zawsze zgodnie z przepisami prawa i innymi wymaganiami jakie stawia firmom ochrona środowiska. W dobie wejścia Polski do Unii Europejskiej, która kładzie nacisk na problem ekologii, dołożymy wszelkich starań aby sprostać wszelkim wymaganiom i dostosować się do norm obowiązujących od dawna w krajach UE.

W dziale transportu zajmujemy się przewozem towarów na wszystkich trasach krajowych i zagranicznych.

Prowadzimy kompleksową obsługę transportu w systemie kontenerów wymiennych S.B.T. Oprócz tego dysponujemy samochodami standardowymi i specjalistycznymi, takimi jak naczepy mega o podwyższonej kubaturze do przewozu ładunków niebezpiecznych (zgodnie z konwencją ADR), do ładunków nadgabarytowych, ciężkich i nienormatywnych. Załatwiamy wszelkie formalności, a także eskortę służb policyjnych i pilotaż na terenie całej Europy. Tabor, który stawiamy do Państwa dyspozycji, wyposażony jest w system GPS, umożliwiający stały nadzór satelitarny, ponadto samochody wyposażone są w telefony komórkowe, umożliwiające stałą łączność.

Każdy przewożony przez nas towar jest ubezpieczony na minimum 300 000 USD.

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania, chętnie na nie odpowiemy.


--------------------------------------------------------------------------------

Kontakt:
Dyrektor Transportu Mirosław Polaczek
tel. (+48 91) 42 57 230 - [link widoczny dla zalogowanych]

S.B.T. to system kontenerów wymiennych, które przewożą 38 Europalet i 115 m3 ładunku oraz mogą służyć do magazynowania Twoim towarów. Można je przewozić samochodem, pociągiem lub statkiem. Prościej i taniej niż tradycyjnie.

Zwykły transport - może być inaczej
W tradycyjnym transporcie nieuniknione są przestoje, za które trzeba płacić. Poza tym nie stwarza on możliwości magazynowo-logistycznych, jakie daje S.B.T. Tradycyjny transport jest droższy - S.B.T. za tą samą cenę przewozi większą liczbę palet i większą kubaturę towaru. Można więc uniknąć drogich frachtów, kosztownych i niewygodnych opóźnień oraz niepotrzebnego zamieszania.

Pion spedycji to jeden z podstawowych elementów budujących markę naszej firmy.

Wielkość obsługiwanej masy towarowej, szeroki wachlarz oferowanych usług pozwala nam, pomimo silnej konkurencji, umacniać swoją pozycję na spedycyjnym rynku krajowym i zagranicznym.

Stałe umowy i porozumienia z ponad 200 przewoźnikami świadczą o naszej uczciwości i partnerstwie w interesach.


Bardzo dynamiczny rozwój naszej firmy oraz potrzeba zapewnienia naszym klientom kompleksowej obsługi na wszystkich etapach łańcucha dostaw przyczyniły się do uruchomienia pakietu usług logistycznych . Realizujemy projekty zarówno dla klientów małych jak i dużych przedsiębiorstw koncernowych, tak dobierając narzędzia aby były one dostosowane indywidualnie i przynosiły zamierzone korzyści finansowe i organizacyjne. Każdy z projektów jest starannie przygotowywany w oparciu o dane klienta dotyczące dotychczasowej działalności i dane dotyczące celów jakie chciałby osiągnąć. W zakresie badań rynkowych współpracujemy z Instytutem Logistyki i Magazynowania z Poznania.

Jeśli chcielibyście Państwo zoptymalizować procesy logistyczne , poprawić czy usprawnić organizację zamówień czy wysyłek prosimy o kontakt a wstępny projekt przygotujemy Państwu GRATIS!

Zapraszamy do współpracy z Cargo 69 - Państwa partnerem i doradcą logistycznym.

Dynamiczny rozwój Cargo 69 w ostanich latach jest ściśle związany z udziałem naszej firmy w angielskim rynku transportowym i spedycyjnym. W związku z tym w styczniu 2006 roku zapadła decyzja o stworzeniu nowego oddziału mieszczącego się w Wielkiej Brytanii. W tym celu powstała nowa spółka pod nazwą Cargo 69 (UK) Ltd. Miejscem nowo powstałego biura jest miejscowość Slough – silny ośrodek handlowo-produkcyjny polożony w bliskim sąsiedztwie Londynu oraz Heathrow Airport - największego lotniska pasażersko-towarowego w Europie.

zrodlo [link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
figo
Gość


 PostWysłany: Śro 13:53, 17 Paź 2007    Temat postu: Uwaga na tą firmę Back to top

Ludzie uważajcie na tą firmę oni nie są uczciwi!
 
<<~młody~>>
Maniak ciężarowyDołączył: 23 Wrz 2007
Posty: 101
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: <<Lublin>>

 PostWysłany: Śro 14:56, 17 Paź 2007    Temat postu: Back to top

Spotkałem kilka zestawów , ciekawie się firma prezentuje Smile

Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ciężarówki mobile cbradia tuning dostawcze autobusy Strona Główna -> Firmy Transportowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach